Zmiany w kuchni

Jakiś czas temu pisałem o balustradach szklanych w ramach tego wpisu: http://arekpaul.blog.pl/fajne-szkalne-balustrady/

Musze tam zmienić zdjęcia, gdyż odnosiły się do tej strony i coś się stało, iż ich nie widać. Jednak wracając do tematu, gdy przeglądałem tą stronę www.szklanezabudowy.pl/szklane-panele/ zobaczyłem fajne rozwiązanie w postaci paneli szklanych do kuchni. Jak widzę takie panele szklane ładnie się prezentują i mogą być doskonałą alternatywa do wcześniejszych rozwiązań w tym zakresie. Z pewnością będą one dobrze wyglądały w każdej kuchni.

Zastanawiam się właśnie nad zmianami w kuchni i to będzie z pierwszych elementów jakie zamierzam zmienić. Muszę oczywiście dobrać odpowiednie panele szklane do mebli, które właśnie wybieram. Przy okazji, jakie polecacie obecnie kolory do kuchni. Co dzisiaj się sprawdzi i jakie panele wtedy zastosować przy danym kolorze.

Oczywiście na te pytanie i wiele innych, bo kwestią sporną zostaje jaką lodówkę wybrać, czy dobrać zmywarkę do kuchni i tak dalej muszę sobie odpowiedzieć sam, jednak odnośnie kolorystyki z chęcią zapoznam się z waszym zdaniem w tym zakresie.

Kolorystyka mebli musi moim zdaniem idealnie pasować do tego jakie w jakim kolorze panele szklane zostaną zamontowane.

Jedna myśl na temat “Zmiany w kuchni”

  1. Panele szklane do kuchni możesz spokojnie montować. Według mnie mają same zalety i nic tego nie przebije.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *