Fajne szkalne balustrady

Na moją prośbę o podanie przykładów ciekawych rozwiązań do domów dostałem kilka propozycji w komentarzach do wykorzystania.

Teraz zajmę się jedną, która wydaje mi się ciekawe, a mianowicie zrobienie kilku szklanych elementów w domu.

Przeglądając stronę internetową firmy Szklane Zabudowy Stanisław Nawrocki ul. Bora-Komorowskiego 39/46 , 03-982 Warszawa tu macie jej adres http://www.szklanezabudowy.pl/ zobaczyłem fajnie wykonane balustrady szklane, które może udało, by mi się wpleść w mój mały domek. Wiadomo, projekt jest już wykonany, ale zawsze można coś zmienić i zrobić coś innego.

To mi się podoba, ale obawiam się, czy mojej pani by się to podobało.

 

 

Przecież chyba by mnie zabiła, jakby musiała to czyścic, chodź wydaje mi się, że nie jest to jakiś wielki problem, gdyż inaczej nikt by czegoś takiego nie robił, a dzięki takiej szklanej balustradzie, całe dom może wydać się dużo większy.

W sumie o to chodzi, nie mamy możliwości budowania apartamentów, jakie byśmy chcieli, więc przynajmniej wizualnie musimy sobie poradzić i zrobić coś dodatkowego.

No może coś takiego byłoby bardziej odpowiedniego.

 

W sumie wizualnie zwiększa przestrzeń, a dodatkowo nie ma za dużo do mycia. W sumie jak się dba o coś to i tak za dużo pracy nie będzie. Jak co tu macie więcej tego typu balustrad szklanych.

Nie wiem, co wy sądzicie na ten temat. Te propozycje muszę przyznać, że są w sumie nawet fajne. Nic zerknę teraz na tę boazerię i muszę nad nią tez pomyśleć.

4 myśli na temat “Fajne szkalne balustrady”

  1. W sumie nawet fajne te balustrady szklane. Też właśnie szukam czegoś podobnego, może skusze się na te co tutaj zostały podane jako przykład. jak widzę ta firma to – Warszawa – nic przedzwonię i zobaczę.
    Czekam na kolejne twoje wpisy.

  2. Fajne te zdjęcia. Balustrady szklane, nigdy nie myślałem o nich w ten sposób, jednak fakt można takie sobie wstawić. Nawet taka balustrada nieźle by wyglądała, chodź chyba czyszczenie może być problemem. Szkło pewnie hartowane, więc wytrzyma nie jedno, ale przy dzieciach paluchy będą cały czas widoczne. W każdym razie jak ktoś nie ma dzieci to taka szklana balustrada to nawet, nawet.

  3. Balustrady jak balustrady, Kwestia jak z utrzymaniem czystości tych szkalnych balustrad jest w późniejszym okresie. Na początku na pewno wyglądają super, jednak z czasem może być problem.

  4. Mnie też przeraża utrzymanie ich w należytym porządku. Szkło to szkło i taka szklana zabudowa zawsze będzie się brudziła, tzn będzie bardziej widać na niej, że jest zabrudzona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *