kobieta-roze-7

Dążenie do celu.

Jak widać nie zawsze mamy czas na to, aby realizować to, co kiedyś tam zaczęliśmy. Nie zawsze praca, wcześniejsze plany czy marzenia, zapewniają nam możliwości konstruowania tak naszych losów, żeby przebiegało to we właściwym kierunku. Może kiedyś to się zmieni, jednak obecnie jest, jak jest. Nie zawsze można to w pełni właściwie realizować. Najważniejsze to jednak wiedzieć o tym, że nie zawsze nasze cele są realnie do ściągnięcia, a wtedy poprzez odpowiednią wytrwałą pracą możemy dojść do zamierzonego celu.
 
Dzisiejsze życie szczególnie w dużych miastach plus pełny różnych pokus, które odciągają nas od celów, planów. Widać to szczególnie na obszarze Warszawy gdzie naprawdę mamy wiele możliwości realizacji siebie, ale jednocześnie jest też wiele rzeczy, które mogą nas odciągać od celu. Ważne jest to ,żeby to widzieć i odpowiednio w razie czego reagować. Zdaję sobie sprawę, że jest to ogromny trudne. Nie bójmy się jednak i próbujemy, wtedy wszystko powinno przebiegać prawidłowo.

Nasze życie wymaga bowiem pełnego naszego zaangażowania i determinacji w dążeniu do z góry określonych celów. Gry tego nie robimy, nasze życie trochę traci na jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *